At bagon.is you can Buy webshells, phpmailer, Combo list
Kolagénové injekcie - BonumSalutem - rehabilitácie

KOLAGÉNOVÉ INJEKCIE

na terapiu bolesti pohybového aparátu

V Bonum Salutem aplikované injekcie sú vyrábané talianskou spoločnosťou Guna, ktorá sa už viac ako dvadsať rokov zaoberá farmaceutickým výskumom. Spoločnosť Guna tradične vo svojich prípravkoch využíva predovšetkým telu vlastné látky vo fyziologických koncentráciách v kombinácii s rastlinnými extraktmi a ďalšími prírodnými látkami. Konceptom je teda čo najprirodzenejšie regulovať fyziologické funkcie nášho organizmu tam, kde je to potrebné.
Kolagénové injekcie obsahujú kolagén, ktorý pôsobí proti ochabnutosti spojivového tkaniva a látky rastlinného a minerálneho pôvodu, ktoré napomáhajú transportu kolagénu do cieľového tkaniva. Účinkujú komplexne na bolesti pohybového aparátu.
Hlavnou prednosťou preparátov GUNA MD je šetrný druh terapie pri bolestivých svalovo-šľachových syndrómoch, ako aj pri lumboischialgickom syndróme. Kolagén obsiahnutý v prípravkoch predstavuje výborné liečivo, ktoré formou regeneračnej a stimulačnej liečby potláča lokálne zápalové zmeny v oblasti šliach a kĺbov, pričom vyvoláva v kĺbe analgetickú reakciu.
Zmierňujú bolesť a zlepšujú pohyblivosť kĺbov spomalením fyziologickej degenerácie kĺbov a pridružených tkanív, a to vždy v tej oblasti, pre ktorú sú určené. Zároveň zmierňujú poškodenie spôsobené starnutím, nesprávnym držaním tela, sprievodnými chronickými ochoreniami, poraneniami a úrazmi.
Benefity
  • Účinnosť
  • Bezpečnosť
  • Znášanlivosť
  • Bez alergických reakcií
  • Prírodný pôvod
  • Pre všetky vekové kategórie
  • Bez rizika liekových interakcií
  • Možnosť kombinácie s inou liečbou
Aplikácia je rýchla, minimálne bolestivá. Počet aplikácií záleží na type problému a odporúčania lekára, avšak spravidla je postačujúcich 4-6 aplikácií. Úľava od bolesti sa zvyčajne dostavuje po druhom až treťom ošetrení.
Objednávať sa je možné telefonicky na čísle 0911 796 487, prípadne osobne v našom rehabilitačnom zariadení. Kolagénové injekcie nie sú hradené z prostriedkov verejného zdravotníctva. Cena jednej aplikácie je 15 EUR.