Liečivé masáže - BonumSalutem.sk

Vážení pacienti, od 1.11.2020 budú výkony na klinike kompletne hradné z prostriedkov verejného zdravotníctva už aj pre poistencov VŠZP.

LIEČIVÉ MASÁŽE

Liečivá masáž predstavuje veľký výber masážnych techník, ktoré pôsobia nielen upokojujúco, ale majú aj liečivé účinky a využívajú sa predovšetkým v oblasti prevencie. Výhodou je, že tieto liečivé masáže nemajú vedľajšie účinky a možno ich praktizovať v každom veku a vo väčšine životných situácií.
Masáž začína reflexnou masážou chodidiel. Na chodidlách sa nachádza presná mapa celého tela. Pomocou reflexnej masáže a diagnostiky pomôžeme telu naštartovať dokonalý samoliečebný mechanizmus a využijeme ho na prevenciu a zároveň na nápravu porúch celého organizmu. Liečivé pôsobenie masáže je pri bolestiach chrbtice v krížovej oblasti, bedrovej, bolestiach pri lopatke, ramenách, šije, svalov a kĺbov (aj po úrazoch), na bolesti hlavy, migrény, artritídu, celulitídu, zníženie krvného tlaku… Masáž pomáha aj pri rekonvalescencii svalov a kĺbov po dlhom znehybnení v dôsledku zlomeniny, alebo iného zranenia. Je veľmi vhodná u bolestivých stavov, kde napomáha uvoľneniu bolestivých spazmov a blokov vzniklých v dôsledku rôznych úrazov a preťažovaniu organizmu. Podľa potreby sa pracuje i silnejším tlakom za účelom prekrvenia a uvoľnenia stuhnutého svalstva, napríklad pri práci na počítači.

Masáž by ste mali absolvovať aspoň raz do mesiaca.

Menu

U NÁS STE  V BEZPEČÍ!

V našom zariadení sa vždy budete cítiť bezpečne, naši pacienti sú objednaní na presný čas, denne dezinfikujeme priestory a súčasne dodržiavame všetky hygienické nariadenia.

Prosíme Vás rezervácie riešiť telefonicky na